Laravel Dersleri – Blog Sitesi Eğitimi

Tüm içerikleri codeigniter olan Codeigniter Hocası kanalında başladığım Basitleştirilmiş Laravel serisi herkese Laravel’in ne kadar kolay öğrenilebilir ve kullanışlı olduğunu gösterdi.

Aldığım geri dönüşlere dayanarak şimdiye kadar üretilen Türkçe Laravel eğitimlerinin işleri ne kadar zorlaştırdığını, Basitleştirilmiş Laravel serisinin ise tam aksine en temelinden itibaren basitçe anlattığını gözlemledim.

Mail ve yorumlarda güzel dileklerini sunan herkese sonsuz teşekkürler.

12 videoluk kısa bir seriyle Basitleştirilmiş laravel derslerinin sonuna geldik. Aslında anlatacak daha çok fazla laravel güzellikleri vardı. Videolarda değinmek istedim lakin anlaşılır olması için örnek üzerinden gitmemiz gerekliydi. Bu yüzden laravelin temellerini anlayıp seriyi sonlandırdım.

Laravel ile Blog Sitesi !

Laravel ile Blog Sitesi – Laravel Dersleri

vee vakit kaybetmeden öğrendiklerimizi pekiştirmek için Laravel ile Blog Sitesi derslerine geçiş yaptık. Bu eğitim serisinde şimdiye kadar öğrendiklerimizin yanı sıra daha önce bahsetmediğimiz bir çok laravel kütüphanesi ve özelliklerini kullanmaktayız.

Şuana kadar 16 derslik eğitimi Codeigniter Hocası youtube kanalında bulabilirsiniz. Projenin sonlarına geldik bile. Kullanıcı kısımlarını , blog yazılarını, sayfalama işlemlerini , yazı kategori işlemlerini bitirdik. Admin panelinde genel ekleme güncelleme ve silme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sizde php frameworklerinden Laravel’i öğrenmek veya pekiştirmek isterseniz Laravel ile Blog sitesi derslerini youtubedan takip edebilirsiniz. Türkçe laravel içeriklerini youtube kanalıma yüklemeye devam edeceğim.