codemonzy – yazılımcılara özel market !

Neden her meslek grubu için konsept ürünler üretilirken yazılımcılar düşünülmez ? Sonunda biz düşündük. codemonzy.com ‘da herşey yazılımcılar için özel tasarlandı ! Adı üstünde ” yazılımcılara özel market ”

Uzun zamandır aklımda olan bir fikir olan codemonzy 10 Kasım’da 222 ürün ile satışlara başladı. Projeye en başından destek olan takipçilerime özellikle teşekkür ederim 🙂 İnsanlardan gelen geri dönüşler bana ne kadar doğru bir adım attığımı tekrar gösterdi.

Ürün çeşitliliği olarak tasarım kupa bardak ve sticker ile başlayan yolcuğumuz yakında çok farklı ürünler ile artmaya devam edecek.

yazılımcıya ne hediye alınır yahu ?

sorularının çözümü olmak, yaptığımız işi , kişiğimizi yansıtacak 200 den fazla çeşit ürün ile codemonzy.com hizmetinizde.

Bu girişim benim içinde bir ilk oldu. İlk kez e-ticaret içeren bir proje yarattım. Dışarıdan kolay gözükse de gerçekten sabır isteyen bir iş. Müşterilere güven vermek, ürünlerin doğru şekilde kargolamak, ürün stoklarını tutmak gerçekten yorucu bir iş . Bakalım yolun başında bir girişim bizi nerelere sürükleyecek 🙂